Rozvíjející dětská stavebnice

Fanclastic je trojrozměrná stavebnice založená na originálním designu a patentovaná v mnoha zemích. Na rozdíl od jiných hraček ze stavebních bloků má Fanclastic tři typy spojů jednotlivých dílů. To umožňuje vytvářet modely, které jsou autentické, masivní, pevné a je možné je doplňovat z kterékoliv strany.

Stavebnice Fanclastic nabízí téměř neomezené možnosti tvoření modelů a tento kreativní proces se stává užitečnou činností. Pomáhá prohlubovat prostorové myšlení a estetické vnímání, rozvíjí jemnou motoriku, pozornost, trpělivost a kreativitu. Používá se také ve školách jako součást zábavně-výukových aktivit.

Extra pevné spojení dílů umožňuje hrát si s modely, upustit je na zem nebo s nimi pohybovat v libovolném směru. Všechny sady stavebnice Fanclastic jsou vzájemně kompatibilní a mají rozbočky také na Lego.

Bloková stavebnice Fanclastic je unikátní vzdělávací hra pro děti, která nemá ve světě obdoby. Na rozdíl od klasických dětských stavebnic jako LEGO, Brick, Bela, LOZ a jiných, jejichž dílky mají ploché spoje, má naše stavebnice pro děti originální trojrozměrné spoje, díky čemuž máte neomezené možnosti při stavění a vybírání modelů.

Kvůli nejodolnějším spojům ze všech plastových stavebnic, můžete stavět rozměrné modely o výšce až 3 metrů. Sestavené modely vynikají nejen velkou odolností, ale i mobilitou. Můžete je vzít kamkoli a nebát se o celistvost konstrukce. Než se pustíte do stavění modelů, můžete se seznámit s návodem na spojování dílků.

Z obyčejné blokové stavebnice můžete sestavit jen takový model, který vidíte na obalu. Poté co dítě postaví dům, farmu, tank, či letadlo, o model rychle ztratí zájem. Vytratí se u něj podnět se o takovou stavebnici zajímat. Je přece nudné rozebírat a stavět jedno a totéž dokola! Pokud koupíte sadu pro stavbu farmy, pak můžete postavit jen farmu, ne kosmickou základnu nebo Zoo. K tomu potřebujete koupit další sady.

Dětská stavebnice Fanclastic je bezkonkurenční, protože jsou varianty modelů omezeny jen fantazií dítěte a množstvím dílků v jedné sadě. Naše stavebnice nikdy neomrzí, modely můžete předělávat, přistavovat, spojovat a tím pokaždé získat něco nového a neobyčejného. Z dílků libovolné sady můžete postavit doporučované, ale i své vlastní, autorské modely.

Vzdělávací hry pro děti, jako je stavebnice Fanclastic, vytváří neomezené tvůrčí možnosti. Z našich sad můžete postavit letadla, kosmické lodě, roboty, dinosaury, ale i vojenskou techniku, zámky, pevnosti a mnohé další.

Fanclastic patří mezi vzdělávací hračky, které stimulují fantazii dítěte. Ta je omezena pouze množstvím dílků dané sady. Vzdělávací hry pro chlapce a dívky, příprava do školy, pomoc při výuce geometrie a matematiky, formování prostorového myšlení, rozvoj jemné motoriky, soustředění a vytrvalosti, to vše je součástí naší dětské stavebnice. 

Stavebnice Fanclastic je neustále doplňována o nové modely, které můžete sestavit z nabízených sad. V každé sadě najdete pestrý prospekt se srozumitelným popisem různých metod stavění. Na naší webové stránce jsou umístěny podrobné videonávody pro stavbu každého modelu.

Díky speciálním dílkům jsou stavebnice Fanclastic zcela kompatibilní se stavebnicemi LEGO a jeho obdobami jako Brick, COBI nebo Sluban.  


Nejprodávanější produkty

 • Sada Militerics
  Sada Militerics

  Stavební sada Militerics umožňuje postavit nejméně 4 originální modely a...

  1 490 Kč
 • Sada Hlavolam
  Sada Hlavolam

  Stavební sada Hlavolam je určena jako pro děti tak pro dospělé a...

  269 Kč
 • Sada Minicraftics
  Sada Minicraftics

  Stavební sada Minicraftics je určena pro začátečníky a umožňuje postavit...

  460 Kč
 • Sada Architectics
  Sada Architectics

  Stavební sada Architectics umožňuje postavit 3 originální modely a 16...

  1 990 Kč
 • Sada Robotology
  Sada Robotology

  Stavební sada Robotology umožňuje postavit nejméně 5 originálních a 14...

  890 Kč
 • Sada Startics
  Sada Startics

  Sada Startics je nejmenší stavební sadou v produktové řadě Fanclastic....

  329 Kč
 • Sada Zoosaurics
  Sada Zoosaurics

  Stavební sada Zoosaurics umožňuje postavit nejméně 6 originálních a 24...

  1 390 Kč